Blog

Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów związanych z tworzeniem stron internetowych czy też informacje o nowościach z branży IT. Do każdego wpisu postaramy się dołączać pomocne przykłady, ważne definicje oraz kody źródłowe. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasze artykuły były zawsze na czasie i atrakcyjne dla naszych czytelników.

WORDPRESS warto czy nie ?WordPress jest jednym z najbardziej popularnych narzędzi blogowych. Wielu ludzi nie wie, że jest to potężny system zarządzania treścią (CMS), który może być stosowany w szerszym spektrum niż tylko pisanie blogów. Na tym systemie można budować strony internetowe czy w pełni funkcjonalne sklepy. Pod maską kryje bardzo dużo mocy dla małej lub średniej firmy, w łatwy przejrzysty sposób zmienimy treść dodamy produkt czy kolejny wpis synchronizowany z Facebookiem.


5 powodów, dla których warto użyć Wordpressa jako strony internetowej w małym lub średnim przedsiębiorstwie.SEO
Zapewnia bardzo dobre narzędzia do konfigurowania oraz zmian Search Engine Optimization (SEO).

Treść
Można łatwo tworzyć nowe strony czy edytować już istniejące za pomocą prostego bogatego edytora tekstowego.

Rozszerzenia
Dla tego systemu tworzeniem motywów czy wtyczek zajmuje się wielu programistów. Nowy wygląd, formularz kontaktowy lub setki innych ciekawych funkcji, bez konieczności zatrudniania firm developerskich. 

Pomoc
Jeśli wystąpi problem lub potrzebna jest niestandardowa funkcja w bardzo łatwy sposób znajdziemy wsparcie programistów. Istnieją dosłownie tysiące osób zajmujących się WordPressem.