Blog

Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów związanych z tworzeniem stron internetowych czy też informacje o nowościach z branży IT. Do każdego wpisu postaramy się dołączać pomocne przykłady, ważne definicje oraz kody źródłowe. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasze artykuły były zawsze na czasie i atrakcyjne dla naszych czytelników.

Trochę z innej beczki - Mortal Kombat X

Nowa bijatyka powstaje w studio NetherRealm znana z produkcji takich jak Batman czy Gods Among Us oraz reaktywacji Mortal Kombat z 2011.W 1993 roku po raz pierwszy pojawił się Mortal Kombat na automaty w lokalach. Mając, wtedy 8 lat oszalałem na jego punkcie. Powstał wtedy także motyw FINISH HIM, wiadomo o czym mowa ?

Każda z kolejnych wersji gry cechowała się brutalnością oraz zdecydowanie lepszą grafiką. Pierwsze nieprzespane nocki przy amidze i joysticku scorpion – to już historia.

Mortal kombat X przeniesie nas 25 lat po wydarzeniach z gry z 2011 roku. Gra zostanie podzielona na epizody związane z bohaterami bijatyki. Z nowych postaci pojawi się Cassie Cage córka Johnnego Cage i Soni Blade. Ferra & Tr są to dwa różne charaktery, ale będą traktowane jako jeden walce.
Nie zabraknie również utytułowanych fighterów takich jak Sub-zero czy Kung Lao.

Przypuszczalnie będzie 24 wojowników, każdy z nich będzie posiadał trzy tryby posiadające różne ciosy oraz ataki specjalne. Pojawią się elementy otoczenia, które będziemy mogli wykorzystać w walce. Oprawa graficzna będzie niesamowita można to stwierdzić po obejrzeniu dostępnych trailerów z sieci.

Światowa data premiery to 14 kwietnia, natomiast w Polsce będzie to 17 kwietnia